Plush on Tour - infuencerzy zachecają do rejestracji kart w sieci Plush

Plush on Tour - infuencerzy zachecają do rejestracji kart w sieci Plush

Opublikowany

Ruszyła aktywacja konsumencka sieci Plus zachęcająca do rejestracji kart pre-paid Plush. Brand hero marki wraz z wybranymi influencerami odwiedzi cztery polskie miasta. Wizytom towarzyszą aktywacje social media na kanałach Plush i wspierających akcję infuencerów. Za realizację aktywacji odpowiada dom mediowy Vizeum. 

29 listopada ruszyła akcja promująca rejestrację numerów na kartę  Plush. Brand hero marki, misiek Plush, wraz ze znanymi z sieci infuencerami odwiedzi salony Plusa w czterech miastach. W ciągu trwającej dwa tygodnie aktywacji Mamiko, Rojo, Poszukiwacz i Skyen spotkają się w wybranych salonach Plusa ze swoimi fanami. Relacje z poszczególnych miast będą prowadzone z wykorzystaniem Snapchata i Facebook Live.

Dom mediowy Vizeum odpowiada za strategię, planowanie oraz zakup mediów online i offline, a także za dziania reklamowe z zakresu digital i social media dla Polkomtelu i należących do niego marek Plus i Plush oraz Cyfrowego Polsatu i IPLI.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Plush on Tour - infuencerzy zachecają do rejestracji kart w sieci Plush.docx

docx | 40,8 KB

Pobierz
Plush on Tour.png

grafika | 409 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.