Local Heroes prezentują nową kolekcję na epickiej imprezie w nowym 1500m² do wynajęcia

Local Heroes prezentują nową kolekcję na epickiej imprezie w nowym 1500m² do wynajęcia

Opublikowany

Już 12 listopada, podczas stylizowanego na amerykański bal absolwencki wydarzenia, moda spotka się z technologią. Dziewczyny z Local Heroes zaprezentują swoją nową kolekcję. Zainspirowane technologią projekty powstały we współpracy z marką Huawei.

Local Heroes Prom powered by Huawei odbędzie się w nowej siedzibie kultowego 1500m² do wynajęcia. Klub przeniósł się z warszawskiego Powiśla do samego centrum Warszawy. Od tej pory muzyczne imprezy będą odbywać się w budynku dawnego liceum im. Klementyny Hoffmanowej, które mieści się przy ul. Emilii Plater 29.
Local Heroes Prom powered by Huawei.jpg
Podczas pierwszej imprezy w nowej miejscówce Local Heroes wspólnie z Huawei zamieni przestrzeń w amerykańską szkołę średnią. Inspirowane światłem i technologią nowe projekty duetu, którego ubrania nosi m.in. Justin Bieber, będą prezentowane przez tancerki. Uczestników rozgrzeją najlepsi DJe znad Wisły, a gwiazdą wieczoru jest DENA, gwiazda brytyjskiej sceny klubowej.

Zobacz jak powstawała nowa kolekcja: https://www.youtube.com/watch?v=GZkYzt9i_LE  

Kulminacyjnym punktem imprezy będzie zbudowanie ogromnego, wirtualnego serca w kolorach tęczy. Użytkownicy Twittera i Instagrama za pomocą hashtagów #Huawei #LocalHeroes zbudują na wielkim ekranie animowaną kompozycję. Dodając hashtag z angielską nazwę jednej z siedmiu barw tęczy, mogą sterować kolorem swojej części projektu.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy szereg atrakcji, dzięki którym wydarzenie zostanie na długo w pamięci. Dla odwiedzających przygotowano specjalny pokój do malowania światłem. Wykorzystując funkcje smartfona Huawei P8, uczestnicy imprezy będą mogli zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcia z imprezy. Za pomocą telefonu utrwalone zostaną na nich świetlne impresje, którym bliżej do sztuki współczesnej, niż fotek z imprezy. Na uczestników Local Heroes Prom powered by Huawei czekają również GIF-budka i najlepsze warszawskie food trucki.

Sponsorem i partnerem technologicznym imprezy jest marka Huawei. Partnerem wydarzenia jest Somersby oraz klub 1500m² do wynajęcia. Patronat medialny nad imprezą objęli: Glamour, KMAG Magazyn, Glamour.pl, Radio Eska, Plejada oraz Onet.pl.  Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Local Heroes prezentują nową kolekcję na epickiej imprezie w nowym 1500m2 do wynajęcia (2).docx

docx | 964 KB

Pobierz
Local Heroes Prom powered by Huawei.jpg

grafika | 221 KB

Pobierz
Local Heroes Prom powered by Huawei_16_9.jpg

grafika | 186 KB

Pobierz