Małgorzata Niska digital development directorem w domu mediowym Vizeum

(Małgorzata Niska, digital development director, Vizeum Polska)

Małgorzata Niska digital development directorem w domu mediowym Vizeum

Opublikowany

Małgorzata Niska objęła nowo utworzone stanowisko digital development directora w domu mediowym Vizeum należącym do grupy Dentsu Aegis Network Polska. 

Na nowym stanowisku Małgosia będzie odpowiadała za rozwój portfolio usług i produktów w obszarze digital przy wykorzystaniu synergii spółek z Grupy Dentsu Aegis Network. Do jej obowiązków będzie należało także wsparcie strategiczne zespołów klienckich zarówno w obszarze współpracy z klientami agencji jak też w procesie new business oraz budowanie relacji z mediami. Stanowisko digital development directora zostało utworzone w ramach Vizeum poza strukturami client service i będzie funkcjonowało w obszarze eksperckim.

Dzięki swojemu doświadczeniu Małgorzata będzie służyła wsparciem edukacyjnym dla klientów i zespołów klienckich, a także będzie odpowiedzialna za ich rozwój. Małgorzata Niska jest związana z grupą Dentsu Aegis Network od ponad 5 lat. Karierę rozpoczynała jako junior media planner w HypermediaIsobar, następnie na stanowisku communication plannera pracowała w należącym do grupy domu mediowym Carat. Po przejściu do Vizeum pracowała na stanowisku senior communication plannera. Przez ostatnie półtora roku zajmowała stanowisko innovation & digital managera.

Jest absolwentką Route500, prestiżowego międzynarodowego programu rozwojowego grupy Dentsu Aegis Network, w którym biorą udział osoby o najwyższym potencjale liderskim.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Małgosia Niska.jpg

grafika | 10,9 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.