Ewa Wolska-Rzewuska awansuje w grupie Dentsu Aegis Network Polska

Ewa Wolska-Rzewuska awansuje w grupie Dentsu Aegis Network Polska

Ewa Wolska-Rzewuska awansowała na stanowisko Business Development Directora w grupie Dentsu Aegis Network Polska.

Ewa objęła stanowisko Business Development Directora w grupie Dentsu Aegis Network Polska. Do jej głównych zadań należy budowanie portfolio klientów grupy na rynku polskim i międzynarodowym poprzez wykorzystanie synergii spółek i zasobów w obszarze kreacji, strategii, technologii, data science i mediów.

Ewa będzie odpowiedzialna za realizację strategii rozwoju biznesu grupy, w której skład wchodzą spółki: Carat, Vizeum, Isobar, iProspect, Posterscope, Amnet, Amplifi oraz Hypermedia i Lubię To Linked by Isobar. Wolska-Rzewuska będzie zarządzała zintegrowanym zespołem Business Development, którego celem będzie integracja wszystkich działań New Business w ramach realizowanego od trzech lat modelu biznesowego One P&L.

Bezpośrednim przełożonym Ewy będzie Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network Polska & Eastern.

Ewa Wolska-Rzewuska posiada ponad 17-letnie doświadczenie w branży reklamowej i komunikacyjnej. Pracowała m. in. w Leo Burnett i Euro RSCG Warsaw. Przez ostatnie 3 lata pełniła w Isobar Polska funkcję Integrated and New Business Director, gdzie była odpowiedzialna za konsekwentne wprowadzanie zintegrowanej oferty komunikacyjnej oraz pozyskiwanie nowych klientów. Ewa łączy w sobie wszechstronne doświadczenie w prowadzeniu zintegrowanych przetargów oraz wiedzę z zakresu: ATL/digital/SoMe.

Ewa jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ewa_Wolska_Rzewuska.jpg

grafika | 544 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.