Zmiana na stanowisku zarządzającego spółką Posterscope Poland

Zmiana na stanowisku zarządzającego spółką Posterscope Poland

Opublikowany

Filip Gieleciński Group Account Directorem

Od stycznia br. należącą do grupy Dentsu Aegis Network Polska spółką Posterscope Poland pokieruje Filip Gieleciński. Cezary Sochacki, który od marca zeszłego roku pełnił funkcję Client Service Directora zdecydował się na przejście do sektora NGO.

Jako Group Account Director specjalizującej się w kampaniach out-of-home spółki Filip Gieleciński będzie odpowiadał za strategię rozwoju spółki w ramach grupy Dentsu, budowanie przewagi konkurencyjnej i produktowej oraz zarządzanie zespołem.

- W najbliższym czasie Posterscope będzie rozwijał swoje narzędzia i produkty odpowiadające na potrzeby biznesowe klientów. Połączenie systemowych działań wraz z niestandardowymi, digitalem, interakcja z marką w obrębie i przy użyciu najnowszych technologii - to wizja, którą Posterscope będzie wdrażał w najbliższych latach. Integracja wszystkich mediów i działania sprzedażowe, dające się zmierzyć i policzyć, odpowiadające na konkretne biznesowe cele naszych klientów to nasz priorytet – mówi Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Aegis Network & Eastern.

Gieleciński pracuje w Posterscope Poland od lipca 2012 roku. Na stanowisku Senior Media Planning & Buying Managera odpowiadał za obsługę i rozwój relacji z kluczowymi klientami (m.in. General Motors, Microsoft, Forum Film, Disney czy Pernod Ricard). Odpowiadał m.in. za planowanie i realizację działań OHH w nagrodzonej EFFIE kampanii "Frozen" Disneya, czy kampanii "Waiting Signs" zrealizowanej dla Fundacji ITAKA.

Karierę zawodową rozpoczął jako rzecznik prasowy w Securia International Polska. W latach 2009 -2011 pracował w agencjach Glob Media Polska i Althermedia, gdzie odpowiadał za obsługę m.in. Orange, General Motors czy mBank oraz koordynował dział obsługi klienta w zakresie out-of-home i ambient media.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

_48226__Posterscope_Poland-logo_male.png

grafika | 32,2 KB

Pobierz
Filip_Gielecin_ski.jpg

grafika | 6,3 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.