Nowy team kreatywny w Isobar Polska

Nowy team kreatywny w Isobar Polska

Do zarządzanego przez Joannę Biernacką działu kreacji agencji Isobar Polska dołączył kolejny team kreatywny, Agnieszka Węglarska (senior art director) oraz Łukasz Pyrka (senior copywiter) będą odpowiadać za tworzenie konceptów kreatywnych dla kluczowych klientów agencji.

Agnieszka Węglarska, z branżą reklamową związana jest od 1998 r. Doświadczenie zdobywała współpracując, jako art director, designerka i ilustratorka, z agencjami takimi jak OS3, Leo Burnett, brandplace czy JWT Warszawa (obecnie J. Walter Thompson Group Poland). Pracowała również jako stylista wnętrz oraz jedzenia („Twój Styl”) oraz projektowała zabawki. Jej plakaty wystawiane były m.in. w Berlinie, Nowym Jorku i Hong Kongu.

Łukasz Pyrka w branży reklamowej pracuje od 2006 r. Tworząc koncepty kreatywne współpracował z agencjami takimi jak OS3, Leo Burnett, GPD Advertising TEQUILA Polska, Scholz & Friends, TBWA\ czy JWT Warsaw. Łukasz realizuje się również jako rysownik. Na stałe współpracuje z serwisem krytykapolityczna.pl.
Agnieszka Węglarska (senior art director) & Łukasz Pyrka (senior copywriter), Isobar Polska 

Agnieszka Węglarska (senior art director) & Łukasz Pyrka (senior copywriter), Isobar Polska 

Agnieszka i Łukasz w portfolio mają projekty dla klientów takich jak Ferrero, Foodcare, IKEA, Mazda, Opel, Stock, T-Mobile, Unilever czy Ministerstwo Środowiska.

Agencja Isobar Polska działa w ramach należącej do Dentsu Aegis Network Polska Isobar Poland Group.
Załączniki

Pobierz wszystkie

A_Weglarska_Ł_Pyrka.JPG

grafika | 5,22 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mastercard i Citi Handlowy ze wspólną kampanią programu Mastercard Priceless Specials

„Nie oceniamy tego, co kupujesz” – pod tym hasłem wystartowała wspólna kampania Mastercard i Citi Handlowy promująca program punktowy Mastercard® Priceless® Specials. Trzy spoty wyprodukowane przez Isobar Polska w humorystyczny sposób prezentują nietypowe gusta zakupowe
Sukces pierwszej w Polsce reklamy na żywo zrealizowanej przez markę ŠKODA

W sobotę, 6 października, marka ŠKODA wyprodukowała i wyemitowała na żywo reklamę „Nowa Bovska FABIA”. Spot był 60-sekundowym materiałem, zrealizowanym w jednym ujęciu, tzw. mastershocie, promującym wprowadzenie do sprzedaży nowego modelu ŠKODA FABIA. Wielokanałowa transmisja na żywo została przeprowadzona jednocześnie w telewizji TVN, na portalach Gazeta.pl, WP.pl, na platformach Facebook i YouTube, kanałach influencerów oraz w kinie Cinema City Arkadia i na ekranach telewizyjnych w sklepie MediaMarkt.
Isobar Poland Group z nowym Deputy Creative Directorem

Do zespołu Isobar Poland Group dołączył Łukasz Kotliński, nowy Deputy Creative Director.
Jacek Studziński wśród jurorów konkursu MIXX Awards 2018

Wśród jurorów tegorocznej edycji konkursu MIXX Awards zasiada Jacek Studziński, Senior Strategy Planner o ponad 20-letnim doświadczeniu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.