Trwa GLOBAL LEADERSHIP HR SUMMIT, Dentsu Aegis Network

Trwa GLOBAL LEADERSHIP HR SUMMIT, Dentsu Aegis Network

Opublikowany

W dniach 14-17 kwietnia br. w Warszawie odbywa się międzynarodowa konferencja Dentsu Aegis Network: GLOBAL LEADERSHIP HR SUMMIT. Jest to coroczne spotkanie wszystkich Dyrektorów HR z całego świata z udziałem Valery Scoular Global HR Director. Gościem specjalnym wydarzenia jest Jerry Bulman CEO, Dentsu Aegis Network.

 GLOBAL LEADERSHIP HR SUMMIT ma na celu przełożenie priorytetów strategicznych ogłaszanych na globalnej konferencji liderów Dentsu Aegis Network na strategię Human Resources. W tym roku głównymi tematami HR SUMMITU będzie zarządzanie zmianą oraz budowanie kultury organizacyjnej nastawionej na rozwój.  

Organizacja takiego wydarzenia o globalnym znaczeniu jest bardzo dużym wyróżnieniem dla naszego kraju. Możliwość zaprezentowania naszych ludzi, produktów, rozwiązań przed osobami z Global Management Team jest unikalną sytuacją, która, w co mocno wierzymy, pozwoli nam na wzmocnienie naszej pozycji jako HUBu oraz lidera innowacji w EMEA. – komentuje Agata Kaczmarska, Human Resources Director Dentsu Aegis Network Polska.

Warszawska lokalizacja wydarzenia nie jest przypadkowa, ponieważ w skład Dentsu Aegis Network w Polsce wchodzi 9 marek: agencja komunikacji reklamowej Isobar, domy mediowe Carat oraz Vizeum, agencja zajmujący się RTB/Programmatic Buying Amnet, agencja performance marketingu iProspect, software house Hypermedia linked by Isobar, agencja komunikacji Out-of-Home Posterscope agencja social media Lubię To linked by Isobar oraz Amplifi. Liczba zatrudnionych osób jak i ilość powerbrandów czyni Polską placówkę jedną z najliczniejszych i najdynamiczniej rozwijających się oddziałów w całej sieci Dentsu Aegis Network.


-koniec-  
O Dentsu Aegis Network:
Grupa Dentsu Aegis Network jest pierwszą prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzi sześć globalnych marek: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum oraz Dentsu, a także działające na wielu rynkach rozwijające się marki: Amplifi, Amnet Data2Decisions, Mcgarrybowen, Mitchell Communications Group, psLive i 360i. Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową. Dentsu Aegis Network z siedzibą w Londynie działą w 110 krajach na całym świecie zatrudniając ponad 22 000 specjalistów. Więcej informacji na: http://www.dentsuaegisnetwork.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Trwa_GLOBAL_LEADERSHIP_HR_SUMMIT__Dentsu_Aegis_Network_Fin.docx

docx | 727 KB

Pobierz
Bez_nazwylogo.png

grafika | 169 KB

Pobierz
KV_HR_2015_v2.png

grafika | 4,94 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.