Vizeum wspiera Orzechy Felix w kanałach VOD
Kopiuj tekst

Vizeum wspiera Orzechy Felix w kanałach VOD

Ruszyła kampania należącej do Intersnack marki Felix. Widzowie głównych kanałów VOD zobaczą cztery firmy komunikujące zalety Orzechów Felix.

Kampania składa się z czterech spotów edukujących odbiorów w kwestii zdrowotnych zalet orzechów. Orzeszki ziemne są źródłem białka ważnego dla osób regularnie trenujących, a zawarty w nich cynk ułatwia radzenie sobie ze stresem. Dzięki wysokiej zawartości magnezu orzechy mają pozytywny wpływ na pamięć, natomiast witamina B3 pozytywnie wpływa na zdrowie skóry.

Kampania realizowana jest na głównych kanałach VOD oraz na YouTube. Działania realizowane są modelu programmatic. Kampanię wspierają działania w social media.
Zobacz inne spoty: Felix Cynk balans,  Felix białko, Felix magnez
Za realizację spotów wykorzystanych w kampanii odpowiada agencja PZL. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Vizeum, a za rozwiązania z zakresu programmatic odpowiada Amnet Polska (Dentsu Aegis Network Polska). Faceaddicted odpowiada za wsparcie kampanii w social media.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.