AXA Assistance nowym klientem iProspect

AXA Assistance nowym klientem iProspect

Opublikowany

Agencja performance marketingowa iProspect, należąca do Grupy Dentsu Aegis Network Polska, rozpoczęła współpracę z AXA Assistance. Dla nowego klienta poprowadzi kampanię marketingową polis turystycznych oferowanych przez ubezpieczyciela przez internet.

Do portfolio klientów iProspect dołączył nowy klient – AXA Assistance. W ramach współpracy z ubezpieczycielem, agencja zajmie się realizacją kampanii sprzedażowych: SEM, social oraz programmatic.

 iProspect będzie także odpowiadać za stronę graficzną reklam. Celem kampanii realizowanej dla AXA Assistance przez iProspect jest generowanie wyższej sprzedaży ubezpieczeń turystycznych za pośrednictwem strony internetowej klienta: https://www.axa-assistance.pl/ubezpieczenie-turystyczne/.

Umowę podpisano na rok. Klient został pozyskany w lokalnym przetargu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

iProspect_Polska.jpg

grafika | 94,8 KB

Pobierz
assist_wiecej_niz_poland.jpg

grafika | 96,3 KB

Pobierz

Przez życie z radiem - nowa kampania Radia ZET od Isobar Poland Group

Ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowa Radia ZET, której głównym hasłem jest „siła muzyki”. W 11 największych miastach można zobaczyć billboardy z cytatami bezpośrednio nawiązującymi do spotu telewizyjnego. Kampania została przygotowana w nowej oprawie graficznej i jest elementem strategii komunikacji rozwoju marki Radia ZET.