Natalia Skrzypek z nową rolą w domu mediowym Vizeum

Natalia Skrzypek z nową rolą w domu mediowym Vizeum

Published

Natalia Skrzypek, pracująca do tej pory jako group account manager w należącym do Dentsu Aegis Network Polska domu mediowym Vizeum, awansowała na digital development managera. 

W nowej roli Natalia będzie odpowiedzialna za rozwój kompetencji social media w ramach zespołów Vizeum i rozwijanie strategii social media dla klientów domu mediowego. Ponadto odpowiada również za wewnętrzne i zewnętrzne projekty edukacyjne związane z obszarem mediów społecznościowych. W ramach struktur Vizeum Skrzypek raportuje do Małgorzaty Niskiej, digital development director. 
Natalia Skrzypek, digital development manager<br>Vizeum Polska

Natalia Skrzypek, digital development manager
Vizeum Polska

Natalia przez ostanie półtora roku pracowała jako group account manager realizując projekty dla klientów z Grupy Cyfrowy Polsat. Wcześniej, na analogicznym stanowisku, przez prawie cztery lata pracowała w Isobar Poland Group, gdzie obsługiwała klientów takich jak Microsoft, Alma, BNP Paribas Bank czy Vistula. Doświadczenie zdobywała pracując w agencjach Socializer oraz Con Trust Communication. 

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

Natalia Skrzypek_Vizeum.jpg

image | 98.9 KB

Download

„We are the Answear” – jesienna kampania reklamowa marki Answear od Isobar Poland Group

Z początkiem października ruszyła wizerunkowa kampania marki Answear z hasłem przewodnim „Moda testowana na ludziach. We are the Answear”. Działania reklamowe będę prowadzone na terenie Polski oraz krajów Europy Wschodniej. Strategię oraz spoty przygotowała Isobar Poland Group należąca do Dentsu Aegis Network Polska.