Carat z nową kampanią dla Philips

Carat z nową kampanią dla Philips

Opublikowany

1 czerwca wystartowała kampania sponsoringowa promująca Steamer (parownica do prasowania ubrań ) firmy Philips. Za realizacje działań reklamowych odpowiada dom mediowy Carat Polska. 

Steamer działa na zasadzie ciągłego strumienia pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna - w ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Para jest na tyle wystarczająca, że pozwala bez problemu, nawet odświeżyć zapach ubrań. 

Parownica Steamer Philips wraz z Media Marktem i Saturnem będą sponsorować filmy i seriale kobiece emitowane w stacjach tematycznych dostępnych w portfolio TVN. Sponsoring obejmie między innymi takie tytuły jak: Sama słodycz, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, Friends, Greys Anatomy, Królowa Serc.

Kampanie w telewizji zaplanował i kupił dom mediowy Carat.


- koniec -
O Carat:
Dom mediowy Carat rozpoczął działalność w Polsce w 1993 roku. Carat jest największym na świecie niezależnym specjalistą od komunikacji marketingowej i liderem w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o media cyfrowe. Carat oferuje usługi w obszarze badań marketingowych, strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, przygotowywania rozwiązań technologicznych oraz kreatywnych w mediach cyfrowych, badania efektywności komunikacji, jak również analityki marketingowej. Klientami Carat Polska są takie firmy jak Mondelez, Zott, Philips, adidas, Reebok, Indesit, Mondelez, General Motors, Arla Foods, Mead Johnson Nutrition, Mattel, Perno Ricard czy Lego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.caratpoland.com.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

informacja_prasowa_Carat_z_now__kampani__dla_Philips.docx

docx | 1,46 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.