nazwa.pl nowym klientem agencji iProspect

nazwa.pl nowym klientem agencji iProspect

Opublikowany

Serwis hostingowy nazwa.pl rozpoczął współpracę z iProspect, agencją performance marketingu należącą do Grupy Dentsu Aegis Network.

Umowa zawarta między firmami obejmuje świadczenie usług w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego.

– Jesteśmy przekonani, że współpraca, jaką podjęliśmy z agencją iProspect będzie strzałem w dziesiątkę. Ufamy, iż wieloletnie doświadczenie agencji w realizowaniu strategii marketingowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi, przyniesie naszej firmie pozytywne i długotrwałe efekty. – mówi Paweł Syguła, Head of Marketing w nazwa.pl.


Dla nowego klienta, firma wchodząca w skład Grupy Dentsu Aegis Network, zajmie się m.in. działaniami w SEM, social media czy reklamą displayową. Do zadań iProspect będzie także należał nadzór nad analityką i optymalizacją kampanii. Współpraca ma charakter długofalowy.

nazwa.pl działa na rynku od 1997 roku. W portfolio produktów firmy znajdują się domeny internetowe, hosting, serwery vps, poczta elektroniczna i wiele innych.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

lolo_nazwapl_20lecie (1).ai

ai | 1,25 MB

Pobierz
Polska marka_wektor (1).ai

ai | 73,9 KB

Pobierz

Provident przedłuża współpracę z Isobar Polska

Provident, lider na rynku pożyczek gotówkowych, rozstrzygnął przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną. Firma zdecydowała się przedłużyć współpracę z dotychczasowym partnerem, agencją Isobar Polska.