Anna Brajbisz Client Partnerem w Carat Polska

Anna Brajbisz Client Partnerem w Carat Polska

Do zespołu Carat Polska dołączyła Anna Brajbisz. Objęła stanowisko Client Partnera w strukturach Grupy Dentsu Aegis Network.

W nowej roli Anna Brajbisz odpowiadać będzie za koordynację pracy jednego z multidyscyplinarnych zespołów klienckich, zintegrowanego w ramach Grupy Dentsu Aegis Network, pełniąc funkcję strategicznego partnera biznesowego klientów.
Brajbisz związana jest z branżą mediową od ponad 10 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii dla marek i zarządzaniu kampaniami reklamowymi. Prowadziła działania dla klientów z branży kosmetycznej, FMCG, telekomunikacyjnej i wielu innych, m.in. na rzecz firm: L’Oréal, Carlsberg, Unilever, Netia czy LPP. Bezpośrednio przed dołączeniem do Carat pracowała w domu mediowym Zenith na stanowisku Account Directora. W przeszłości była już związana Carat Polska (2011-2013), a także z agencjami PHD Media Direction oraz Universal McCann.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Anna Brajbisz 1.jpg

grafika | 4,84 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.