Hypermedia wzmacnia dział e-Comerce. Anna Lasmanowicz dołącza jako e-Commerce Consultant.

Hypermedia wzmacnia dział e-Comerce. Anna Lasmanowicz dołącza jako e-Commerce Consultant.

Opublikowany

W lipcu Anna Lasmanowicz rozpoczęła pracę jako e-Commerce Consultant w agencji Hypermedia - HUBie technologicznym należącym do grupy Dentsu Aegis Network. Wcześniej pracowała m.in. w Interactive Solutions oraz Marketing House. 

W Hypermedia linked by Isobar Lasmanowicz dołącza do zespołu odpowiedzialnego za planowanie strategii i działań w zakresie eCommerce i Brand Commerce. Współpracując z eCommerce dyrektorem Michałem Kreczmarem, zajmie się przygotowywaniem kompleksowych strategii dla marek i sklepów internetowych, optymalizacją projektów i procesów eCommerce dla klientów agencji oraz grupy Dentsu Aegis Network Polska.  

Odkąd postawiliśmy na strategię Brand Commerce, nie przestajemy się rozwijać – tak od strony planowania i realizowania licznych projektów dla polskich i globalnych klientów, jak i od strony poszerzania kompetencji w Hypermedia. Pasja i doświadczenia Anny w obszarze pozycjonowania marki w e-commerce pozwolą nam jeszcze lepiej wspierać klientów w realizacji ich celów biznesowych w obliczu konwergencji kanałów komunikacji i sprzedaży. – Komentuje Agata Szeliga Staszkiewicz, Managing Director Hypermedia linked by Isobar.