Anna Penkowska kieruje działem Business Development w iProspect

Anna Penkowska kieruje działem Business Development w iProspect

Opublikowany

Anna Penkowska objęła stanowisko Business Development Directora w iProspect, agencji należącej do grupy komunikacyjnej Dentsu Aegis Network.

Penkowska rozpoczęła pracę jako Business Development Director w marcu br. Kieruje kilkuosobowym działem odpowiedzialnym za realizację i rozwój planów sprzedażowych firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów. Bezpośrednio przed przejściem do agencji iProspect Penkowska związana była z Działem Rozwoju Biznesu w spółce K2, w której przepracowała ponad 10 lat, pełniąc przez ostatnie 4 lata funkcję szefa zespołu. Przez ten czas miała istotny wpływ na pozyskanie takich klientów jak m.in. Volkswagen, Decathlon, Centrum Nauki Kopernik, Bank PKO BP, Pictet, CD Projekt, Teatr Wielki Opera Narodowa, Carrefour, czy Raiffeisen Bank.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Anna Penkowska.jpg

grafika | 8,55 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.