Adrian Serafin w Carat Polska

Adrian Serafin w Carat Polska

Do zespołu domu mediowego Carat Polska dołącza Adrian Serafin, obejmując stanowisko Content Marketing Managera i będzie odpowiedzialny za rozwój House of Content – narzędzia wchodzącego w skład ekosystemu wzajemnie uzupełniających się produktów cyfrowych z pogranicza mediów, kreacji, technologii i data science. 

Na nowym stanowisku Adrian będzie odpowiedzialny za przygotowanie strategii content marketingowych dla klientów domu mediowego oraz za ich wdrożenie. Do jego obowiązków należy również opracowywanie, przygotowywanie, koordynowanie powstawania treści ze szczególnym nastawieniem na projekty wykorzystujące media digital.  Serafin ma ponad 6 letnie doświadczenie w branży interaktywnej. Przez ostatnie 2 lata pełnił funkcję Head of Social w agencji Havas Worldwide Warsaw, gdzie realizował kampanie m.in dla: Coca Cola, Samsung, Orange, Loreal. W trakcie swojej kariery zawodowej miał okazję pracować m.in.: dla klientów Robert Burneika Sports oraz Trec Nutrition. Współtworzył nagradzaną Golden Arrow (kat. Open) i KTR (kat. Kampania) kampanię FMCG „Kurka Wolna” dla klienta Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o.

House of Content to autorski produkt przygotowany przez Carat Polska, który wpisuje się w światowy trend inbound marketing, w którym marka staje się twórcą i wydawcą treści. Długofalowe strategie rozliczane są w modelu efektywnościowym, opartym o specjalistyczne działania SEO. Gwarantuje dopasowaną strategię contentową, mierzalne KPI, wzrost efektywności kosztowej poprzez monitoring działań w czasie rzeczywistym.

Carat Polska już od kilkunastu lat tworzy i rozwija lokalne oraz globalne narzędzia wspomagające planowanie mediów, tak aby zoptymalizować kampanie i uzyskać możliwie największy zwrot z inwestycji reklamowych klientów (m.in. Consumer Connection System, Integrated Communications Planning). Domeną Caratu jest autorskie podejście do tworzenia strategii mediowych, poszukiwanie nowych dróg dotarcia oraz tworzenie niestandardowych narzędzi wspomagających optymalizację komunikacji. W skład narzędzi House of Products wchodzą:- House of Loop to autorski produkt umożliwiający optymalizację planowania mediów w oparciu o pogłębione, jakościowe badania Internetu, w tym zaawansowane analizy blogosfery i social media. Tworzone w oparciu o autorski produkt social customer care, SocialPylon oraz rynkowych liderów branży monitoringu Internetu, w tym SoTrender, Sentione czy Brand24.

- House of Apps platforma będąca innowacyjnym i unikatowym narzędziem do agregowania wszelkich rozwiązań technologicznych przygotowanych dla klientów grupy z wielu kategorii rynkowych, m.in.: FMCG, motoryzacja, beauty&fashion, kids, retail. Platforma dostarcza informacji zarówno o aplikacjach typu social, mobile jak i zaawansowanych serwisach o profilu e-commerce, e-learning.

- House of Content to autorski produkt przygotowany przez Carat Polska, który wpisuje się w światowy trend inbound marketing, w którym marka staje się twórcą i wydawcą treści. Długofalowe strategie rozliczane są w modelu efektywnościowym, opartym o specjalistyczne działania SEO. Gwarantuje dopasowaną strategię contentową, mierzalne KPI, wzrost efektywności kosztowej poprzez monitoring działań w czasie rzeczywistym.

- koniec -
O Carat:
Dom mediowy Carat rozpoczął działalność w Polsce w 1993 roku. Carat jest największym na świecie niezależnym specjalistą od komunikacji marketingowej i liderem w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o media cyfrowe. Carat oferuje usługi w obszarze badań marketingowych, strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, przygotowywania rozwiązań technologicznych oraz kreatywnych w mediach cyfrowych, badania efektywności komunikacji, jak również analityki marketingowej. Klientami Carat Polska są takie firmy jak Mondelez, Zott, Philips, adidas, Reebok, Indesit, Mondelez, General Motors, Arla Foods, Mead Johnson Nutrition, Mattel, Perno Ricard, Generali, Proama czy Lego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.caratpoland.com.


Załączniki

Pobierz wszystkie

Informacja_Prasowa_Adrian_Serafin_w_Carat_Polska_.doc

doc | 399 KB

Pobierz
Dentsu_Aegis_Network_Polska_Narz_dzia.png

grafika | 6,78 MB

Pobierz
Adrian_Serafin_Carat_Polska.jpg

grafika | 705 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.