Awanse w domu mediowym Vizeum

Awanse w domu mediowym Vizeum

Opublikowany

W domu mediowym Vizeum (Dentsu Aegis Network) awansowano dwóch pracowników. Maciej Małecki objął stanowisko Business Development Directora, zaś Jakub Grzelak - Group Account Directora.

Od czerwca br. Maciej Małecki pełni w Vizeum rolę Business Development Directora. Odpowiada za rozwój oferty domu mediowego oraz pozyskiwanie nowych klientów. Poprzednio Maciek pełnił rolę Group Accout Directora, odpowiadając za jeden z dwóch zespołów klienckich, współpracując z jednym z kluczowych klientów Vizeum, Grupa Cyfrowy Polsat.

W branży mediowej obecny od 12 lat. Karierę mediową rozpoczynał w Starcom Mediavest Group. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Jakub Grzelak awansował na Group Account Directora, zastępując w tej roli Macieja Małeckiego. W nowej funkcji Jakub będzie odpowiedzialny za jeden z zespołów klienkich współpracujących z klientem Grupa Cyfrowy Polsat.

Wcześniej na stanowisku Communicationa Manager Jakub pracował w Carat, gdzie odpowiadał za współpracę z klientem General Motors. Grzelak ukończył Wydział Socjologii UW.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jakub Grzelak.jpg

grafika | 549 KB

Pobierz
Maciej Małecki.jpg

grafika | 11,9 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.