Isobar Polska poszerza zespół zarządzający agencją

Isobar Polska poszerza zespół zarządzający agencją

Opublikowany

Do zespołu, należącej do Dentsu Aegis Network Polska, zarządzającego agencji Isobar, dołączyli Agnieszka Gajzler, Artur Manista oraz Przemysław Janus. 

- Decyzja o powołaniu nowych stanowisk w naszej organizacji to inwestycja w kluczowe obszary rozwoju agencji z pogranicza: strategii, kreacji, mediów i technologii. Aby sprostać wyzwaniom jakie stawia przed nami rynek potrzebujemy silnych liderów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wesprą Isobar w realizacji misji „ideas without limits” – mówi Monika Bierwagen, President & Managing Director Isobar Polska. 

Artur Manista, obejmuje stanowisko Vice President Business Development. W nowej roli, oprócz odpowiedzialności za pion Client Service oraz New Business, będzie rozwijał kompetencje agencji związanych z marketingiem sportowym. Manista odpowiadał m.in. za partnerstwo strategiczne ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce oraz współpracę z Sopot Match Race. Dotychczas pełnił funkcję Business Development Directora Isobar Polska.

Agnieszka Gajzler dołączyła do Isobar Polska jako Vice President Media & Content. Do tej pory pełniła rolę Vice President & Innovation Director, w domu mediowym Carat, należącym do Dentsu Aegis Network Polska. Jednocześnie pełni funkcję Chief Product Officera w Dentsu. Gajzler będzie odpowiadać za rozwijania produktów agencji związanych z rozwojem usług contentowych. - Dołączenie do naszego zespołu Agnieszki jest dla nas niezwykle ważne. Od kilku lat rozwijamy narzędzia, takie jak SocialPylon, służące do moderacji social media, skupiamy się również na rozwoju usług związanych z produkcją contentu. Mediowe doświadczenie Agnieszki świetnie wpisuje się w nasze plany na najbliższe lata. Szczególnie, że Agnieszka nie rezygnuje z pełnionej w ramach Dentsu Aegis Network Polska roli Chief Product Officera – wyjaśnia Monika Bierwagen.

Rolę Chief Operation Officer objął Przemysław Janus. Janus ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem finansami i controllingiem finansowym. Do Isobaru przeszedł ze świadczącej usługi doradcze firmy Bain & Company, w której pełnił funkcję doradcy (Advisor). Przez ostanie 8 lat pracował na stanowisku Dyrektora Finansowego w HSBC Bank Poland oraz ABN AMRO Bank Poland, Business Lease oraz agencji interaktywnej AdPilot. Na początku kariery zawodowej związany był z firmą Capgemini realizując projekty doradcze w Polsce i Niemczech oraz z bankiem inwestycyjnym Creditanstalt InvestmentBank (CAIB) i polskim oddziałem Ericsson.

Isobar Polska to agencja reklamowa działająca w ramach grupy Dentsu Aegis Network Polska. Agencja ma w portfolio realizacje działań dla klientów takich jak Jeronimo Martins, TOTAL, Play, Disney, MasterCard, Huawei, Johnson&Johnson czy Provident. Realizacje Isobar Polska zdobyły kilkadziesiąt nagród na polskich i międzynarodowych konkursach takich jak Epica, Eurobest, Goldendrum, Effie, Innovation AD czy KTR.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

15022016_Isobar_Polska_poszerza_zesp___zarz_dzaj_cy_agencj_.docx

docx | 302 KB

Pobierz
Przemys_aw_Janus.jpg

grafika | 957 KB

Pobierz
Artur_Manista.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
Isobar_zdj_cie.jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Agnieszka_Gajzler.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.