Anna Dereszowska reklamuje technologię depilacji Philips Lumea

Anna Dereszowska reklamuje technologię depilacji Philips Lumea

Ruszyła kampania promująca technologię depilacji Philips Lumea. Kampanię przygotował dom mediowy Carat Polska (należący do Dentsu Aegis Network Polska). 

Wystartowała nowa odsłona kampanii technologii depilacji Philips Lumea. Urządzenie Philips Lumea działa na zasadzie intensywnego światła pulsacyjnego, które kierowane jest do cebulek włosów. W rezultacie włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Regularne powtarzanie tego bezbolesnego zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia, aż do 8 tygodni. Od 11 kwietnia w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych (m.in. TVN i Polsat) emitowany jest 30 sekundowy spot. Kampania w internecie obejmuje różne formaty reklamowe w największych ogólnopolskich serwisach tematycznych i lifestylowych oraz mediach społecznościowych. Tak jak poprzednio i w najnowszej odsłonie kampanii pojawia się polska aktorka teatralno-musicalowa Anna Derszowska.

Kampania potrwa do 31.05.2016. Za zaplanowanie i realizację odpowiada dom mediowy Carat Polska.

-koniec-
O Carat:
Dom mediowy Carat rozpoczął działalność w Polsce w 1993 roku. Carat jest największym na świecie niezależnym specjalistą od komunikacji marketingowej i liderem w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych w oparciu o media cyfrowe. Carat oferuje usługi w obszarze badań marketingowych, strategii komunikacji, planowania i zakupu mediów, przygotowywania rozwiązań technologicznych oraz kreatywnych w mediach cyfrowych, badania efektywności komunikacji, jak również analityki marketingowej. Klientami Carat Polska są takie firmy jak Mondelez, Zott, Philips, adidas, Reebok, Indesit, Mondelez, General Motors, Arla Foods, Mead Johnson Nutrition, Mattel, Perno Ricard czy Lego. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.caratpoland.com.


Załączniki

Pobierz wszystkie

LUMEA_INFO.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Lumea_A4_pion_2016.jpg

grafika | 486 KB

Pobierz
Informacja_Prasowa_Anna_Dereszowska_reklamuje_technologi__depilacji_Philips_Lumea.docx

docx | 323 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.