Lubię to – linked by Isobar zadba o social media Allegro

Lubię to – linked by Isobar zadba o social media Allegro

Opublikowany

Należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska agencja Lubię to – linked by Isobar wygrała przetarg na obsługę wszystkich kanałów social media należących do Allegro.

Lubię to – linked by Isobar będzie odpowiadać za strategię i produkcję contetu przeznaczonego na Facebook, YouTube, Twitter, Snapchat i Instagram Allegro. Agencja będzie również odpowiedzialna za wsparcie procesów customer service w social mediach i zakup reklam na Facebooku i Instagramie.

- Allegro to marka, dla której chcieliśmy pracować od zawsze. Ale to właśnie w ostatnim czasie jesteśmy pod największym wrażeniem dokonań zespołu marketingu w postaci wypełnionej po brzegi emocjami platformy kreatywnej „Czego szukasz?” czy spektakularnych "Legend Polskich". Jesteśmy pewni, że ta umiejętność opowiadania dobrych historii w połączeniu z naszą social mediową specjalizacją i zrozumieniem dzisiejszego konsumenta okaże się prawdziwie wybuchową mieszanką i zaowocuje wyjątkowymi projektami. Nie możemy się doczekać! - mówi Maciej Skrzypczak, Managing Director Lubię to – linked by Isobar.

Współpraca jest wynikiem przetargu rozstrzygniętego pod koniec kwietnia br.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

10052016_Lubi__to___linked_by_Isobar_zadba_o_social_media_Allegro.docx

docx | 57,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.