Prochenka, Ruszała oraz Sadłek dołączają do Carat Polska

Prochenka, Ruszała oraz Sadłek dołączają do Carat Polska

W czerwcu do Carat Polska (należącego do Dentsu Aegis Network Polska) dołączyli: Łukasz Sadłek jako Communications Manager, Marcin Ruszała jako Senior Communications Planner oraz Małgorzata Prochenka jako Junior Communications Planner.

                                                   
(Od lewej: Łukasz Sadłek, Małgorzata Prochenka oraz Marcin Ruszała.)

Łukasz Sadłek dołączył do Carat na stanowisko communication manager. Łukasz z branżą mediową związany jest od 2005 roku, od samego początku w ZenithOptimedia Group, od stanowiska junior media plannera kończąc jako Media Manager. W czasie swojej kariery miał okazję pracować dla klientów z różnych branż m.in. dla Toyoty, Hochland, Sharp, Play, Aviva, Maspex oraz Reckitt Benckiser. 

Marcin Ruszała przez ostatnie niespełna 4 lata był związany z domem mediowym MEC, pracując na stanowiskach od stażysty przez asystenta, junior online plannera po on-line plannera. W całej swojej karierze związany z planowaniem kampanii reklamowych w mediach cyfrowych. Marcin pracował dla takich klientów jak: Nestle, McFIT, IKEA, Inter IKEA, Comarch.

Małgorzata Prochenka od 2 lat związana z branżą mediową, swoją przygodę zaczęła w domu mediowym MEC, pracując odpowiednio na stanowiskach asystenta, a potem junior integrated planner buyer. W swojej karierze zawodowej Małgorzata miała okazję prowadzić projekty dla takich klientów jak: Nestle, Taranko, Animex.

-koniec-
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prochenka_Sadlek_Rusza_a.png

grafika | 3,34 MB

Pobierz
Prochenka.png

grafika | 1,24 MB

Pobierz
Prochenka__Rusza_a_oraz_Sadlek_do__czaj__do_Carat_Polska_KW.docx

docx | 327 KB

Pobierz
Ruszala.png

grafika | 708 KB

Pobierz
sad_ek.png

grafika | 1,28 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.