Hypermedia linked by Isobar ponownie z nagrodą Sitecore Experience Awards

Hypermedia linked by Isobar ponownie z nagrodą Sitecore Experience Awards

Projekt zrealizowany dla marki Geberit – Sphinx przez Hub technologiczny Hypermedia linked by Isobar zdobył nagrodę w kategorii „Best Use of Commerce” w konkursie Sitecore Experience Awards for Eastern Europe. To druga z rzędu nagroda dla Hypermedia w tym konkursie. 

Sitecore to największy na świecie dostawca oprogramowania koncentrującego się na realizacji procesów z rodziny WCM i pokrewnych. W konkursie Sitecore Experience Awards doceniane są wdrożenia i projekty, klientów oraz partnerów Sitecore, którzy w swoich realizacjach wykorzystali platformę Sitecore Experience Platform. SEP (Sitecore Experience Platform) pozwala na development najbardziej rozbudowanych serwisów i portali internetowych, które jednocześnie są wysoce skalowalne, solidne i bezpieczne, a zarazem pozwalają dostarczyć klientowi końcowemu wymiernych efektów biznesowych. Zwycięzcy drugiej edycji konkursu pokazali, w jaki sposób korzystają z szerokiego wachlarza możliwości oferowanych przez platformę Sitecore, tworząc najlepsze i najbardziej efektywne na rynku zintegrowane platformy dla eBiznesu.

Nagrodzona realizacja wdrożona przez Hub technologiczny Hypermedia linked by Isobar dla marki Geberit - Sphinx obejmowała stworzenie autorskiej platformy komunikacji B2B. Dzięki stworzeniu jednej bazy wiedzy na temat produktów Sphinx oraz połączeniu jej z CRM skrócony został czas potrzebny na wyszukanie oraz identyfikację produktów. Działania te usprawniły proces zakupowy, skróciły czas potrzebny na wyszukanie produktu oraz usprawniły komunikację na lini producent – dealer.

Jak udowodniliśmy po raz drugi – konsekwentnie dostarczamy rozwiązania, które nie tylko zdobywają nagrody ale przynoszą realną korzyść biznesową naszym klientom. - komentuje Agata Szeliga Staszkiewicz, Managing Director z Hypermedia linked by Isobar i dodaje - Tym bardziej cieszymy się, że nasz projekt został doceniony i zajął pierwsze miejsce pośród setek innych zgłoszonych w tym konkursie 

Warto zaznaczyć, że Hypermedia linked by Isobar drugi raz została nagrodzona w konkursie Sitecore Experience Awards. Również w ubiegłorocznej edycji konkursu udało się zdobyć nagrodę w kategorii „Best System Integration” za realizację dla grupy Sanitec.

-Koniec-

Załączniki

Pobierz wszystkie

Hypermedia_linked_by_Isobar_z_nagrod__Sitecore_Experience_Awards.docx

docx | 739 KB

Pobierz
IMG_3005.jpg

grafika | 5,92 MB

Pobierz
2.jpg

grafika | 4,88 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 2,08 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.