Lubię to - linked by Isobar z aktywacją konsumencką dla marki Jack Daniel’s.
Kopiuj tekst

Lubię to - linked by Isobar z aktywacją konsumencką dla marki Jack Daniel’s.

Za koncepcję i realizację konkursu "Ludzie Jack'a" odpowiada, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska, agencja Lubię to - linked by Isobar.


Konkurs skierowany jest do fanów marki Jack Daniel’s. Z okazji 150-lecia marki, Jack szuka ludzi, których poglądy na życie charakteryzują wartości wyznawane przez markę.

Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czeka dwuosobowa podróż do destylarni Jack’a w Lynchburgu (Stany Zjednoczone). Wyróżnieni uczestnicy otrzymają butelkę Jack Daniel’s Teneesse Whiskey w unikalnym opakowaniu. Aby wziąć udział w aktywacji należy odpowiedzieć na 7 pytań konkursowych na stronie www.oldno7.pl.

Aktywację konsumencką wspiera kampania w mediach społecznościowych (Facebook). Działania prowadzone są również w punktach sprzedaży oraz w kanale on trade.

Za kreację, promocję i przeprowadzenie konkursu odpowiada agencja Lubię to - linked by Isobar, która w kwietniu tego roku wygrała przetarg na obsługę digital marki Jack Daniel’s.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.