Nowy format Expanded Text Ads w kampanii Opla

Nowy format Expanded Text Ads w kampanii Opla

Dom mediowy Carat Polska wraz z iProspect jako pierwsi dla branży automotive wykorzystują nowe formaty reklamowe Expanded Text Ads w kampanii „Przejdź z Corsą na Ty.

Nowe formaty reklamowe Expanded Text Ads pozwalają rozbudować linki tekstowe o większą liczbę znaków. Sumarycznie w nowym formacie pojawić się może aż 140 znaków: nagłówek reklamy – 2x 30 znaków, tekst reklamowy – 80 znaków. Zwiększenie ilości tekstu pozwala na rozbudowywanie komunikatów reklamowych, dzięki czemu lepiej można dopasowywać je do odbiorców. Większa liczba znaków pozwala na zawarcie większej ilości informacji i dopasowanie kontekstu reklamy do wyszukiwanych haseł. Poza walorami wizerunkowymi oraz możliwością rozbudowy przekazu reklamowego, nowe formaty w pierwszych tygodniach trwania kampanii uzyskały znaczący wzrost współczynnika klikalności (CTR), wyższą średnią pozycję w wyszukiwarce przy jednoczesnym spadku stawek za kliknięcie (CPC).   


przyp:   Nowy format

przyp: Stary format
Nowe formaty reklamowe są elementem najnowszej kampanii reklamowej pt „Przejdź z Corsą Na Ty”. Kampania została przygotowana i jest realizowana przez dom mediowy Carat oraz iProspect. Działania reklamowe obejmują kampanię spotową w radiu oraz działania w internecie m.in. różne formaty display oraz kontekstową kampanię wideo w TVN Player oraz VOD TVP oraz YouTube.Grupa Dentsu Aegis Network jako jedna z nielicznych w Polsce uzyskała możliwość wdrożenia i przetestowania nowego formatu reklamowego. Jest to efekt globalnej współpracy grupy z Google.
-koniec-

Załączniki

Pobierz wszystkie

Przejd__na_Ty.png

grafika | 1,17 MB

Pobierz
Nowy_format_Expanded_Text_Ads_w_kampanii_Opla_DN.docx

docx | 147 KB

Pobierz
stare.png

grafika | 10,3 KB

Pobierz
nowe.png

grafika | 13 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.