Opel emituje dniówkę w modelu programmatic direct na stronie głównej WP.pl

Opel emituje dniówkę w modelu programmatic direct na stronie głównej WP.pl

Opublikowany

W piątek 28 października zostanie wyemitowana dniówka na stronie WP.pl zakupiona w modelu programmatic direct. Reklama promuje dwa nowe modele samochodów marki Opel MOKKA X oraz Opel Zafira. Kampanię przygotował dom mediowy Carat Polska przy współpracy Amnet Polska.

Emisja w reklamy na stronie głównej Wirtualnej Polski promuje, w zależności od grupy docelowej, dwa nowe modele samochodów: Opla MOKKĘ X oraz Opla Zafirę. Programatyczna dniówka jest częścią strategii digital, w której Opel bazuje na zautomatyzowanym sposobie zakupu mediów w oparciu o dane o użytkownikach. W kampanii wykorzystano model Programmatic Direct, który pozwala na zakup powierzchni nieosiągalnej w standardowym zakupie programatycznym, w tym przypadku dniówki.
 
Programmatic umożliwia precyzyjne dotarcie do użytkowników ze spersonalizowaną kreacją, w odpowiednim miejscu i czasie. Dniówka kupowana w modelu programmatic jest więc sposobem na dużo bardziej efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowej, co przy dużej skali inwestycji jest dla nas kluczowe – mówi Igor Jakuć Marketing Communications Manager marki Opel.

Za strategię zakupu mediów online odpowiadają spółki z grupy Dentsu Aegis Network Polska: dom mediowy Carat we współpracy z agencją Amnet Polska. Amnet Polska zajmuje się konsultingiem w zakresie data-driven marketingu. Emisja programmatic jest częścią kampanii wprowadzających nowe modele Opla: MOKKA X oraz Zafira.

Za kreacje w offlinie odpowiada agencja Scholz and Friends, zaś za online OS3

-koniec-

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Opel_emituje_dni_wk__w_modelu_Programmatic_na_stronie_g__wnej_WP.pl.docx

docx | 149 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.